Najczęściej zadawane pytania

Z reguły na poszukiwania sukni należy wybrać się na 5-6 miesięcy przed ślubem.

W soboty konieczna i wymagana jest REZERWACJA pod numerem telefonu 669-532-915. Od poniedziałku do piątku można przymierzać suknie ślubne bez konieczności umawiania się. Jednak dla Twojej wygody, zachęcamy do rezerwacji terminu spotkania (może zdarzyć się tak, że wszystkie Konsultantki będą zajęte). Po umówieniu spotkania jesteśmy przygotowane na Twoje przyjście i na pewno znajdziemy dla Ciebie czas.

Oferta naszego salonu jest bardzo szeroka. Znajdziemy przepiękną suknię dostosowaną do każdego budżetu. Oczywiście cena ta jest zależna od złożoności, kroju i wykonania Twojej wymarzonej sukni. Już podczas pierwszej wizyty poinformujemy Cię o szacowanych kosztach sukni.

W cenę sukni ślubnej kupowanej w naszym salonie wliczony jest koszt drobnych przeróbek krawieckich. Suknię można delikatnie skrócić lub zwęzić. Zmiany w wyglądzie sukni są dodatkowo płatne (aplikacje, biżuteria na pasku, zdobienia).

W naszym salonie możesz zapłacić gotówką lub kartą płatniczą. Jeżeli zdecydujesz się na zakup sukni nie musisz płacić całej jej wartości z góry! Wymagamy 50% zaliczki przy podpisaniu umowy.

I tutaj sprawdza się złota zasada – „Im mniej- tym lepiej”. Pamiętaj, że zbyt wiele osób, to zbyt wiele opinii i gustów, dlatego podjęcie decyzji staje się jeszcze trudniejsze. Najlepiej na pierwszą przymiarkę ograniczyć się maksymalnie do dwóch osób, np. do mamy i świadkowej. Zrezygnuj także z zabierania ze sobą małych dzieci. Pociechy bardzo szybko się nudzą, przez co absorbują uwagę Twoich towarzyszy. W takiej sytuacji osoby towarzyszące nie będą w stanie skupić się na pomocy w wyborze.

Przymiarki rozpoczynamy na 3 tygodnie przed ślubem. Zazwyczaj sesje poprawkowe zamykamy w liczbie od 2 do 4 spotkań wliczając w to odbiór.

Expand Online